Лф человека для фанчика

Unlimited

Решил остаться
Пользователь
Симпатии
8
Ищу человечка для дуо фана 20:00-22:00 онлайн в принципе свободный.
  • профы не важны, играть будем тем чем будет легче убивать, в приоритете мобильные классы.
  • сервер х15к, если сможешь донатить(или фармить в свободное время) и не будут сильно щемить паки то можно и на х1к
  • желательно что бы была/был хохлом, ну и + если мы играли вместе тут(Unlimited aw/sh) или на мимиральде(Rasen sh)

Unlimited

Решил остаться
Пользователь
Симпатии
8
За скилл не пишу, игре 15 лет, думаю все уже научились в нее играть.

Amios

Hero Of War
Старожил
Симпатии
322
да согласен. я после закрытия нано не играл =(
Сейчас будет моя история, играл на эмике после нано, потом перешёл на КС го, потом забрали в армию, потом в пубг, а ща вот на скрудике ожидаю открытия нано)0

Soundwave

MirroRs
Старожил
Симпатии
719
Сейчас будет моя история, играл на эмике после нано, потом перешёл на КС го, потом забрали в армию, потом в пубг, а ща вот на скрудике ожидаю открытия нано)0
рублюсь в старые самокрутки легенд в ожиданий. да и думаю когда будит нормальный график на работе :confused:

Unlimited

Решил остаться
Пользователь
Симпатии
8
Апапвпэпжаж иржан вставай заебал салам алейкум

Unlimited

Решил остаться
Пользователь
Симпатии
8
:(:( хто ти

Последнее редактирование модератором:

Mvnfs93d01

Расстелил коврик
Пользователь
Симпатии
1
Difficult Knocks: Los Angeles debuts upon HBO tonight nevertheless they produced their initially genuine clip of the year upon Tuesday early morning. This is our initially likelihood in direction of watch a participant receive a COVID-19 try out, the exact same just one that will be administered lots of 1000's of periods in just the NFL this year Cole Toner Jersey, Cole Toner Name & Number Jerseys - lacstoreonline.com, and the receiver was a cautious Casey Hayward.He experienced gotten a nasal COVID consider in advance of and did not enjoy it, consequently the Chargers cornerback was unwilling in the direction of get hold of the swab even although it will be a plan section of everyday living inside of the league for at minimum a single time.As toward what else transpires upon Challenging Knocks upon Tuesday, wel incorporate in direction of hesitate and watch Quenton Meeks Jersey. The Chargers and Rams are sharing the highlight only as they will be sharing SoFi Stadium for the foreseeable foreseeable future. Chargers designate Ingram, Jones toward return in opposition to IR Chargers at present incorporate 8th opt for within just 2021 draft If the period finished presently, the Bolts would incorporate a top quality select within April.

PJ Johnson Face Mask
Bryan Bulaga Face Mask, Bryan Bulaga Name & Number Face Masks - lacstoreonline.com

Сверху